KALBĖKITĖS
APIE SAVO
MIGRENĄ

Migrena nėra paprastas negalavimas. Bet kuris, gyvenantis su migrena, gali jums papasakoti, kuo ji skiriasi nuo paprasto galvos skausmo, kokiais fiziniais simptomais pasireiškia ir kaip gali būti gydoma.

Kalbant apie migreną, neįmanoma išvengti ir šeimos, darbo, socialinio gyvenimo bei santykių su aplinkiniais temos. Žmonės dažniausiai nė neįsivaizduoja, kokias kasdienes kovas jums tenka įveikti gyvenant su migrena.

TAPKITE
NARIU

Kad įveiktumėte iššūkius, su kuriais jums tenka kasdien susidurti, labai reikalingas palaikymas. Nesvarbu, kada jums buvo diagnozuota migrena – jau labai seniai, ką tik ar dar tik įtariate, kad sergate šia liga, Migrena sergančiųjų asociacija skirta būtent jums, kadangi mes visi suprantame, kad migrena nėra tik galvos skausmas.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės, kuri skirta ne tik sergantiesiems migrena, bet ir jų draugams, šeimoms, bendradarbiams. Mes norime suteikti jums balso teisę ir galimybę sulaukti daugiau supratimo iš aplinkinių.

Papasakokite savo istoriją ir padėkite mums nupiešti realų migrenos paveikslą bei sunaikinti stigmą, kuria vis dar paženklintas gyvenimas su migrena.

Noriu:
Gauti su liga susijusią informaciją.Gauti su asociacija susijusią informaciją.Dalyvauti renginiuose, gauti pakvietimus.Aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje.


Ar sutinkate šiuos duomenis ir pageidavimą tapti nariu perduoti migrena sergančiųjų asociacijai info@sergumigrena.lt?

Asociacija savo ruožtu įsipareigoja neatskleisti jokios dalies šios informacijos trečiosioms šalims be išankstinio raštiško Nario sutikimo, nebent tai bus įsakmiai privaloma pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Sutinku

Į viršų