Migrenos prevencija: klausimų-atsakymų sesija su dr. Kristina Ryliškiene ir Jurgita Vainauskiene

Kviečiame į antrąją tiesioginę Migrena sergančiųjų asociacijos organizuojamą klausimų-atsakymų Facebook transliaciją, šį kartą sesijos tema – Migrenos prevencija.

Į klausimus atsakys Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto medicinos mokslų daktarė, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų neurologė doc. Kristina Ryliškienė ir Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų Neurologijos centro gydytoja neurologė Jurgita Vainauskienė. Transliacija vyks kovo 9 d. 18:00.

Nuoroda į renginį https://fb.me/e/AvqA5sMs

Migrenos prevencija, tai ne tik sveika gyvensena, skausmą iššaukiančių trigerių identifikavimas ir vengimas, bet ir darbas su neurologu, migrenos kalendorius, medikamentinis gydymas, biologinė terapija ir t.t.. Transliacijos metu atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus būtent migrenos prevencijos tema, todėl prašome Jums rūpimą klausimą atsiųsti info@segumigrena.lt arba asmenine žinute Sergumigrena.lt Facebook paskyroje. Taip pat Facebook live transliacijos metu atrinksime kelis gyvai užduotus klausimus, todėl raginame transliaciją stebėti tiesiogiai.

Maloniai laukiame Jūsų klausimų ir iki susitikimo kovo 9 d. 18:00! 

Transliacijos įrašas bus vėliau bus prieinamas Sergumigrena.lt YouTube paskyroje.

Į viršų